לחץ/י כאן לקבלת מנוי חינם בדייט קפה
הכרויות סקס

הכרויות סקס סקס והכרויות אינם מושגים זרים זה לזה. למעשה משחר התפתחות האינטרנט והתקשורת הבינאישית שהיא אפשרה, נמצא כי קיים קשר די הדוק בין היכרויות לבין סקס ומיניות.

האינטרנט וטכנולוגיות התוכן שבו התקדמו והשתפרו בעיקר בזכות אתרי הסקס והפורנו אשר מהווים חלק נכבד ועיקרי מבחינה כמותית ברשת האינטרנט. במסגרת התקדמות זו התפתחו מערכות תקשורת מתקדמות (כגון אתרי הכרויות) אשר אפשרו לשני צדדים זרים ליצור התקשרות להעברת מסרים למטרות שונות, בינהן הכרויות.

באופן פרדוקסלי, הטכנולוגיות שאפשרו הפעלה של מערכות ואתרי הכרויות מתקדמים, לא באו לידי יישום עם מטרה מובהקת של הכרויות לסקס אלא הכרויות במובן הטהור של המילה. ואולם, לאחרונה הוקמו אתרי הכרויות אשר עיקר מטרתן היא להפגיש בין גברים לנשים לצורך סקס או סטוץ. במסגרת אתרים אלו נרשמים גברים ונשים, אם בתור יחידים ואם בתור זוגות. אחת הביקורות העיקריות כנגד אתרי הכרויות לסקס וסטוצים, היא שמרבית הרשומים באתרים אלו הינם רשומים פיקטיביים, דבר המעלה סיכון רב ביצירת התקשרות כלשהי דרכן.

עם הופעתם של אתרי הכרויות לסקס וסוטצים, החלו גם אתרי הכרויות "רגילים" לאפשר כחלק מהגדרת מטרות הקשר, גם אפשרות של פגישות למטרות סקס וסטוצים או בילוי משותף (אשר יכול להתפרש על ידי מהצדדים כרמיזה לפעילות מינית ללא התחייבות כלשהי). אתרי הכרויות מעין אלו, להביל מאתרי הכרויות מובהקים למטרות סקס, מספקים ביטחון יחסי גבוה יותר לחברים בהם.

 
< קודם   הבא >
מעוניינים לפרסם כתבות ומאמרים מקצועיים משלכם? פנו אלינו באמצעות טופס פרסום ומכירות.